Жоржини багаторічні: опис та особливості догляду. 

    Жоржини - це чарівна та мальовнича квітка з довгим періодом цвітіння. Колекція цих чудових квітів постійно поповнюється від карликових до гігантських. Описати жоржини одним реченням просто неможливо, адже жодна декоративна рослина не має такої великої різноманітності форми суцвіть та палітри кольорів.

    Опис жоржин
   Жоржини багаторічні - це бульбові рослини, належать роду рослин сімейства Айстрових. Висота жоржин варіюється від 20 см до 250 см. Стебла у рослини - порожнисті, гіллясті. Листки - великі, насиченого зеленого кольору. Після цвітіння надземна частина рослини відмирає, оскільки жоржини родом з Південної Америки, то її бульба в умовах наших широт не зимує. Тому рекомендоване прибирання жоржин на зиму в темне прохолодне місце.

     Види жоржин
    Нині існує тисячі сортів жоржин, які садівники поділяють на однорічні та багаторічні культури. Переважно всі жоржини з урахуванням будови квітки та її форми умовно поділяються на такі: прості, напівмахрові, махрові. На прилавках магазинів ви можете зустрічати такі описи жоржин:

  • карликові сорти жоржин;
  • балконні сорти жоржин;
  • клумбові сорти жоржин;
  • низькорослі бордюрні сорти;
  • середньорослі бордюрні сорти;
  • високорослі бордюрні сорти.

За розміром квітки жоржини поділяють на:
   - мініатюрні;
   - дрібні;
   - середні;
   - великі;
   - гігант.

    Назви груп можуть зустрічатися зовсім різні, тому найкраще звертати увагу на висоту рослин, вказану в сантиметрах. Адже називатися “низькорослі жоржини” можуть рослини як до 30 см, так і до 90 см. Не меншу увагу варто звертати і на розмір квітки, тому що існують високорослі сорти з мініатюрними квітами, а є і карликові сорти з гігантськими квітами. Будьте уважні при виборі!

    Особливості вирощування жоржин
     Жоржина - невибаглива рослина, їй достатньо самого мінімального догляду. Вона теплолюбна рослина, тому саджати жоржини у відкритий ґрунт рекомендовано після настання стійкого тепла (середина травня, початок червня). Ґрунт для жоржин має бути щільним та багатим на різні органічні сполуки.

    Хоча жоржини і невибагливі, але все ж таки мінімальний догляд їм потрібен: розпушування ґрунту, видалення бур’янів, полив у міру підсихання ґрунту і видалення сухих листків та перецвівших квітів. Середньорослі та високорослі сорти потребують підв'язки, оскільки порожнистий стовбур з великою квіткою легко може зламати вітер. Рекомендовано ставити опори зразу навесні. Для ряснішого та кращого цвітіння жоржини потребують підживлення, літом та в період посухи варто поливати рослину інтенсивніше, ніж в періоди дощів.

    Де купити жоржини?

У нашому інтернет-магазині “СонцеСад” представлений великий вибір бульб жоржин, таких сортів як:

  • жоржина декоративна;
  • жоржина куляста;
  • жоржина кактусова;
  • жоржина фубукі та інші види жоржин.

    Переглянути та замовити потрібні Вам сорти та різновиди жоржин Ви можете, натиснувши кнопку “Купити” або зателефонувавши нашим консультантам за номером телефону, вказаному на сайті.
    Купити жоржини багаторічні Ви можете на нашому сайті за вигідною ціною та доставкою по всій Україні, зокрема: Київ, Харків, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Суми, Кропивницький, Дніпро, Запоріжжя, Черкаси, Полтава, Чернігів та інші міста нашої країни.