Вирощуємо глоксинії: насіння квітів інтернет магазин

Проблеми з доглядом за глоксинією пов'язані із неправильним вибором місця вирощування. Ця квітка любить сонце, але з єдиною умовою - світло повинне бути розсіяним. Вплив палючого яскравого світла може призвести до загибелі рослини. Ті, хто вже вирощував глоскинію, знають, що краще вибрати місце на південному або східному підвіконні. Другий важливий фактор, який слід враховувати при виборі відповідного місця для глоксинії, - наявність протягів. Справа в тому, що вона абсолютно не переносить температурних перепадів і дуже погано реагує на холодний вітер, тому місце біля вікна, яке завжди прочинене для провітрювання, точно не підходить для цієї рослини.

Глоксинія також не переживе надмірного пересушування грунту або надмірного зволоження. Поливати рослину треба відстояною водою кімнатної температури, у спеку - раз на два дні, а в зимовий період потрібно звести полив до мінімуму. При посадці рослини дуже важливо пам'ятати про те, що зайва волога згубна для глоксинії, і використовувати дренажний шар з керамзиту. Це простий секрет, що допомагає позбавитись застою води у горшку. Під час вибору горшка для пересаджування варто надати перевагу ємностям із отворами та піддонами. Це допоможе позбутися зайвої вологи. Вода для поливу повинна відстоятися протягом доби, а її температура має бути трохи вищою, ніж кімнатна.

Для вирощування глоксинії найкраще підійде помірна температура в приміщенні з високою вологостю. Ця рослина має дві фази існування, перша - час активного росту і розвитку, а друга - період спокою і відпочинку. У період спокою краще поставте її не просто у прохолодне місце, а ще й в темне. Таким чином, глоскинія не розцвіте раніше, ніж ви хочете. Деякі рослини нормально сприймають потрапляння води на листя та квіти, але глоскинію не потрібно оприскувати пульверизатором. Краще розставити ємності з водою по кімнаті та регулярно підтримувати нормальний рівень вологи у грунті. 
 

Якісне насіння квітів інтернет магазин "СонцеСад" пропонує замовити за доступною ціною. У нашому асортименті не лише глоксинії, але й тюльпани, троянди, калли, гладіолуси та багато іншого. Також можна замовити насіння овочів різних сортів, саджанці плодово-ягідних дерев, картоплю, моркву і т. д. У нас найвигідніші  умови співпраці. Є опт та роздріб. Доставка здійснюється по всій території України поштою. Оплата за домовленістю. 

Щоб замовити, просто додайте товар в корзину або зателефонуйте нам! Не варто зволікати!