Як купити цибулини лілій поштою і доглядати за ними

Вирощувати садові лілії  будь-яких сортів зовсім неважко, якщо знати, як доглядати за ними протягом усього сезону. На пишність та тривалість цвітіння садових лілій впливає багато різних чинників: яскравість світла, грунт, полив та підживлення.

При виборі місця висадки лілій подумайте про висоту рослини та розмір квітки, яку ви хочете виростити. Лілії добре ростуть на яскравому сонці, але люблять і півтінь. Сонячне освітлення протягом усього дня для лілій необов'язкове, але бажане в першій половині дня. Ліліям для росту необхідна пухка, поживна, дренована земля (легкі суглинні, удобрені грунти, окультурені городні землі). На важких, сирих, неокультурених грунтах цибулини лілій загнивають через скупчування вологи між лусками. 

Обов'язково потрібно підтримувати помірну вологість грунту протягом всього сезону. В літний посушливий період лілії необхідно поливати під корінь, листя при поливі мочити небажано. Найбільша потреба у воді буває в першій половині літа, в період бутонізації, а також після цвітіння, коли у лілій починає формуватися цибулина і відбувається накопичення запасів поживних речовин на зиму. Не забувайте і про підживлення квітів. 

Навесні, до появи пагонів лілій, потрібно зробити перше підживлення азотними добривами, наприклад, аміачною селітрою. Через 30 днів зробіть друге підживлення попелом (100 г/м2). Вносити попіл можна кілька разів за сезон. Підживлення попелом дає хороші результати: квітки лілій стають більшими, забарвлення більш насичене і рослини стійкіші до хворіб.

Коли у лілій з'являться бутони, слід провести третє підживлення селітрою. Підживлення цибулин дуже потрібне, адже коріння лілій продовжує розвиватися і цибулина набирає поживні речовини на наступний рік.

Необхідно регулярно прополювати грунт навколо висаджених лілій, щоб бур'яни не забирали поживні речовини з грунту. Мульчування грунту між ліліями захистить від бур'янів та збереже вологу. Після осінньої пересадки місце висадки цибулин потрібно вкрити на зиму листям, ялиновим гіллям або торфом.

Тепер ви знаєте, як доглядати за квітами, і можете купити цибулини квітів поштою у нашому інтернет-магазині за розумними цінами. Ми пропонуємо великий вибір саджанців квітів, плодово-ягідних дерев, насіння овочів та багато іншого. Доставку здійснюємо по всій території України. Працюємо оптом та вроздріб. Можете зателефонувати нашим консультантам і отримати безкоштовну консультацію. Доставка Укрпоштою безкоштовна, а Новою Поштою безкоштовна при замовленні на суму від 400 грн. 

Приємних покупок, шановні клієнти!