Вирощуємо калли: купити цибулини квітів поштою

На клумбі сучасного садівника можна натрапити на широке розмаїття квітів різних видів, кольорів та розмірів. Але є незвичайні квіти, які не схожі на інші. Вони називаються калли. Раніше можна було побачити лише білі калли. А зараз існує велика кількість кольорів: є і червоні, і жовті, і малинові, і бузкові, і рожеві та багато інших. Вирощування цих квітів потребує особливого підходу.

На час заморозків їх обов’язково потрібно пересадити у горщик. Коли температура піднімається і минає загроза промерзання рослини, можна висаджувати на вулицю. 

Також калли особливі тим, що під час цвітіння і в період розвитку можуть змінювати колір. Вони можуть бути і двох відтінків, найчастіше - жовто-помаранчеві, блідо-рожеві, малиново-червоні, біло-лілові. Особливо гарно вони виглядають на фоні великого темно-зеленого листя. Є сорти з кольоровими плямами. 

Найкраще висаджувати калли на початку травня. Виберіть сонячну ділянку або ділянку з півтінню. Бульба садиться на глибину до десяти сантиметрів. Калли полюбляють вологу, тому грунт потрібно ретельно полити. Вони потребують регулярного поливу весною та влітку. Без води квіти зав’януть у спекотну погоду. А восени їм вистачить і природної вологи.

Важливим етапом у вирощуванні калли є пересадка. Обов’язково виберіть велику ємність (вони можуть активно розростатися), живильний субстракт. Після закінчення цвітіння на початку або в середині літа скоротіть полив і припиніть будь-яку підгодівлю. Коли листя почне присихати, пересаджуйте рослину у нову землю. Грунт повинен бути таким: дві частинки дернового, одна частинка компосту або перегною, одна частинка листового, одна частинка торф`яного і одна частинка піску. Він чудово добре підходить для гідропонного вирощування на живильних субстратах. 

Замовити найкращі сорти калли можна в нашому інтернет-магазині "СонцеСад". Тут також представлений широкий вибір саджанців плодово-ягідних культур, різноманітний насіннєвий матеріал та багато іншого. Якщо ви хочете купити цибулини квітів поштою, то тут це можна зробити найвигідніше. В нас є опт та роздріб. Ми гарантуємо повну відповідність сортів та високу врожайність при правильному догляді. 

Доставка Укрпоштою здійснюється абсолютно безкоштовно. Якщо бажаєте скористатися послугами Нової Пошти, то для безкоштовної доставки вам потрібно замовити товар на суму від 400 гривень. Про спосіб доставки можна домовитись за телефоном, вказаним на нашому сайті. Оплата зручним способом. 

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених!