Гості з Голландії

Голландські тюльпани - улюблені і всім відомі квіти, які радують око і прикрашають клумби сотень садівників. Ця прекрасна квітка є невибагливою, має безліч сортів і варіацій кольору, а цибулини тюльпанів з Голландії можна купити як в будь-якому садівничому магазині або на ринку, так і в інтернеті.
Найпопулярніші сучасні сорти голандських тюльпанів:

- сорт «Оксфорд» - найбільш розповсюджений вид тюльпана червоного кольору з жовтою серединою, має ідеальну форму бутона;

- «Темпл оф б'юті» - найбільший тюльпан у світі з яскраво-червоним забарвленням бутона;

- «Гамільтон» - жовтий тюльпан з бахромою;

- тюльпан рожевого кольору «Ламбада» з жовтою бахромою по краях;

- «Крісмас марвел» - тюльпан вишневого кольору, теж досить великих розмірів.

Багато з сортів тюльпанів можна без проблем висаджувати в теплиці і вже до весняних свят ця прекрасна квітка буде радувати Вас своєю красою.

Хоч і голландські красені досить невибагливі, все ж варто знати кілька правил, які бажано застосовувати при їх посадці:

- цибулина тюльпана, висаджена в горщик, любить темне місце, яскраві сонячні промені зашкодять квітці;

- рослини потрібно обов'язково захищати від протягів;

- удобрювати землю з висадженими тюльпанами потрібно всього лише раз в тиждень;

- щоб квіти зійшли, потрібно правильно вибрати тюльпани, цибулини яких виглядають непошкодженими і твердими;

- найкраще висаджувати тюльпани в жовтні, з 1 до 15 числа.

Свіжість голландських тюльпанів зберігається довгий час, тому букет із цих прекрасних квітів буде радувати Вас не один день. Якщо ж Ви професійний садівник, то варто зазначити, що голландські тюльпани прекрасно переносять транспортування, далеке перевезення і при цьому не втрачають зовнішнього вигляду. Важливою перевагою голландських красенів є стійкість до кліматичних перепадів, саме тому вони такі популярні далеко за голландським кордоном. Такі гарні квіти як тюльпани стануть прикрасою будь-якого букета, їхні яскраві, красиві і великі бутони різних відтінків обов'язково змусять звернути на себе увагу.

Докладених Вами зусиль буде недостатньо, якщо цибулини квітів виявляться неякісними. Так де ж замовити тюльпани, щоб витрачені кошти і зусилля не виявилися марними? ТМ «СонцеСад» - Ваш вибір. Багаторічний досвід роботи, сотні задоволених клієнтів і гарантія якості товару. Насіння тюльпанів можна замовити, скориставшись формою на сайті або ж зателефонувавши. Безкоштовна доставка, також можна замовити оптом. ТМ «СонцеСад» піклується про врожай своїх клієнтів.