Хто королева Вашого саду? Купуйте жоржину в Україні і дізнайтесь відповідь!

Неймовірна краса жоржини манить до себе, милує око та магнетично заворожує... А можливо це все не просто так? Пов’язують її появу з давньою цікавою легендою, яка може пояснити її красу.

Отож... Жоржина вважалась царською квіткою, яка росла в розкішних садах вельмож та знатних людей того часу. Простим людям вона була не доступна. І от якось у одного з князів прислужував в саду молодий красень на ім’я Георгій, а в нього була кохана дівчина. Щоб здивувати та покорити серце коханої, він насмілився зірвати цю квітку, порушивши заборону царя. За непослух йому прийшлось розплатитись власним життям. А квітка все ж таки завдяки його сміливості прижилась в садах простих людей. Тому сьогодні вона може радувати кожного своєю величною красою та різноманітністю фарб. Купити жоржину можна тепер досить легко і в Україні.

Популярність посадки жоржини не спадає з роками, а навіть збільшується. Говорять, що троянда - королева квітів, але з цим ще треба посперечатись! Ми ж переконливо заявляємо, що жоржина - королева будь-якого саду.

Ось ця сама жоржина - багаторічна трав'яниста рослина, яка має м'ясисті, округлі, потовщені корені. Стебло цієї красуні порожнисте, розгалужене до 300 см заввишки. Розпочинає цвісти з липня і до перших заморозків.

У вересні надземну частину жоржини зрізають на висоті 15 см від землі, кущі викопують, просушують, кладуть у ящик з піском та зберігають у підвалах при температурі 4-5°С, періодично оглядаючи і видаляючи висохші пагони або ті, що погнили.

Що ще важливо - жоржина добре уживається з іншими рослинами. Її можна висаджувати навіть групами або по одній рослині. Також вона досить добре росте в горщиках, там достатньо для неї місця.

Вибирайте найкращий сорт жоржини в Україні!

Всі сорти розрізняють за будовою, величиною, формою та махровістю суцвіть.

• Прості: суцвіття з одним-трьома рядами язичкових і великих трубчастих дисків. Діаметр суцвіть - до 15 см, висота рослини від 50 до 100 см.

• Декоративні: язичкові широкі квіти, розташовані в суцвітті спірально і закривають диск трубчастих квітів.

• Кулясті: суцвіття кулястої форми з широкими, закругленими на кінцях квітами, розташованими щільно. Діаметр суцвіть від 8 до 20 см.

• Помпонні: суцвіття таке ж, як у кулястих, але діаметр їх 7 см.

• Анемовидні: суцвіття з одним або декількома рядами язичкових квіток, доповнених короткими, згорнутими в трубку.

• Комірцеві: язичкові квіти розташовані в два ряди, в крайньому ряді довгі, у внутрішньому короткі й іншого кольору. Діаметр суцвіть - до 15 см, висота рослини до 200 см.

• Кактусові: суцвіття махрове, язичкові квітки згорнуті назовні не менше ніж на половину довжини.

Де купити жоржини в Україні?

Насіння жоржини купити в Україні пропонуємо в компанії, яка може як ніхто інший похизуватись своїм величезним асортиментом, а це - ПП «СонцеСад». Понад 200 сортів та видів завжди в наявності на складі. Товар висилається максимально швидко поштою в будь-який регіон України. В онлайн-каталозі можна переглянути фото всіх запропонованих сортів жоржини та ціни на них.

Поспішайте купити диво-квітку жоржини вже сьогодні, щоб восени милуватись її красою та запашністю!