Смачне українське ківі - саджанці актинідії кращих сортів!

Чому так популярні саджанці актинідії в останні роки? А вся справа в ягодах, які володіють високими смаковими та цілющими властивостями. Але крім цього, сама рослина теж заслуговує на окрему увагу - екзотична ліана, яка може дивовижним чином прикрасити альтанку, орожу, зробити декоративну зелену ширму, а також замаскувати будь-які господарські споруди.

Давайте більш детально поговоримо про смачні плоди актинідії... Візуально плід нагадує звичний для нас фрукт, який можна купити в будь-якому супермаркеті - мова йде про ківі. Але різниця між цими плодами є!

Ще великий російський селекціонер І. В. Мічурін передрікав актинідії велике майбутнє. Вчений одним із перших почав займатися її селекцією і створив багато нових сортів. «Смакові властивості сортів актинідії такі чудові й різноманітні, що в порівнянні з іншими ягодами проявляються найвищою якістю», - говорив Мічурін.

Не думаю, що в цих словах є перебільшення, адже актинідія вирізняється дійсно хорошим смаком: ніжно-солодкий, з легкою кислинкою та з присмаком ананаса. Ягоди просто тануть у роті!

За вмістом вітаміну С актинідія відноситься до числа рекордсменів серед плодових та ягідних культур - його у ній більше ніж у чорній смородині, лимоні, апельсині, а деякі сорти наздогнали вже за цим показником навіть шипшину. Дві-три ягоди можуть задовольнити добову потребу у вітаміні С.

В народній медицині антинідія використовується при гіповітамінозах, туберкульозі, кашлюку, карієсі зубів, при деяких захворюваннях шлунка і кишечника, при поганому травленні та запорах, при фізичній і розумовій перевтомі.

Сьогодні саджанці актинідії можна купити і в Україні. Компанія "СонцеСад" реалізує три сорти, а це - «Дон Жуан», «Сентябрська» та актинідія «Аргута Ріма».

В чому особливості цих сортів?

Саджанці актинідії сорту «Дон-Жуан». Середнього терміну дозрівання. Висока стійкість до хвороб. Середня вага плодів - 3,2 г, форма подовжений овал. Ягоди дуже смачні, соковиті з ніжною м'якоттю та приємним ароматом. Аскорбінової кислоти містять 163 мг на 100 г.

Саджанці актидідії сорту «Сентябрська». Це морозостійкий сорт. Плоди великі, вагою 17-25 г, з тонким ананасним присмаком. Врожай дає у вересні до 20 кг з куща. На одному місці росте до 50 років.

Саджанці антинідії сорту «Аргута Ріма». Плоди світло-зеленого кольору, з великою кількістю дрібних підшкірних цяток. М’якоть дуже соковита, світло-зеленого кольору, має приємний солодкий смак та ананасовий аромат. Сорт стійкий до морозів та хвороб.

Вибравши саджанці актинідії у компанії "СонцеСад" Ви можете вже через 3-4 роки збирати перший урожай. Адже весь посадковий матеріал відрізняється відмінною якістю - чистосортний, безвірусний, оздоровлений. Сорти випробувані в кліматичних і грунтових умовах нашої України.

Бажаємо Вам великого та смачного врожаю!