Саджанці жимолості - обирайте якість, перевірену роками

Попит на саджанці жимолості стрімко зростає. Можливо цей чагарник ще не наздогнав за популярністю смородину або малину, але все ж багато хто хоче бачити у своєму саду цю чудову рослину. Отже, якщо вас зацікавила назва статті, ви напевно шукаєте, де купити саджанці жимолості. І неодмінно якісні та врожайні. А це, між іншим, зробити не так вже й просто. Чому - запитаєте ви? На українському ринку ця продукція представлена в достатку. Але ж вам потрібна гарантована якість? Тоді на ринок вам шлях заборонений. Інша справа - відома торгова марка, продукція якої виправдала довіру десятків тисяч людей. Саме такою є ТМ "СонцеСад". Посадковий матеріал, який ми пропонуємо, відповідає самим високим вимогам. Кожен саджанець обов'язково проходить суворий контроль якості.

Чому варто купити саджанці жимолості?

Якщо ви ще не знаєте про достоїнства цього чудового чагарнику, то ми вам розповімо. Плоди жимолості дозрівають дуже рано, значно раніше інших ягід. Цвітіння починається на початку травня. Смак їх просто чудовий. А кількість вітамінів зашкалює: С, Р, РР, А і інші. Крім того, в них повно різних корисних мікроелементів, таких як марганець, йод, мідь. Рослина є дуже цінним продуктом лікувального харчування. З ягід можна приготувати чудове варення, а також компоти.

Чагарник буде довго радувати вас своїми смачними плодами. До речі, форми їх дуже красиві - дзвіночкоподібні, кувшиноподібні, циліндричні. Тому кущ жимолості зможе прикрасити ваш сад. Колір - насичений темно-фіолетовий або чорний з синім відливом. Самі рослини можуть досягати висоти до 3 метрів, особливо на легкому дренованому грунті.

Для хорошого врожаю варто садити на ділянці два і більше сорти жимолості. Обов'язково звертайте увагу на те, щоб сорт підходив для вирощування у вашій місцевості.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете тільки випробувані сорти жимолості. Гарантуємо, що вони будуть чудово плодоносити на вашій ділянці. Ягоди їх дуже соковиті, дуже смачні, містять багато вітамінів і мікроелементів. Ми пропонуємо якість, перевірену роками.

Щоб купити саджанці жимолості, достатньо зробити замовлення на сайті або зв'язатися з нами за контактними телефонами. Ми допоможемо вибрати найбільш підходящий сорт і відправимо поштою. До речі, доставка у нас абсолютно безкоштовна і здійснюється в найшвидші терміни. Всього кілька днів - і ви зможете забрати високоврожайні саджанці на поштовому відділенні.