А ви знаєте, як створити ідеальний сад? Купити саджанці яблуні у ТМ «СонцеСад»

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що немає в світі людини, яка б не любила яблука? Саме яблука ми тягали в дитинстві з саду, хоча батьки суворо забороняли нам істи їх зеленими. А вже які з яблук виходять джеми і пироги! Просто пальчики оближеш! І у кожної господині є свій фірмовий рецепт.

Хочете, щоб вашим яблуневим садом пишалися онуки і правнуки? Звертайтеся до ТМ «СонцеСад» і ви зможете купити саджанці яблунь кращих елітних сортів. Сьогодні ми можемо запропонувати вам як популярні на ринку саджанці колоновидної яблуні: «Еліта», «Арбат», «Джин», так і так звані «райські яблучка» сортів «Еверест», «Професор Шпренгер». Крім того, у нас є давно улюблені і шановані сорти: «Скіфське золото», «Чемпіон», «Лігол», «Ред Джонапринц», «Монтуан», «Глостер», «Айдаред». Приділимо кожному з них трохи уваги.

Колоновидна яблуня сорту «Еліта» має великі плоди червоно-смугастого забарвлення. Вони солодкі з невеликою кислинкою, дозрівають в кінці вересня, але довго не зберігаються. Чудово підходять для домашньої випічки і варення, але смачні й у свіжому вигляді.

Ще один сорт цієї групи «Арбат» - це ранньозимовий сорт. Плоди дозрівають в кінці грудня і чудово зберігаються. Яблука мають кислуватий смак, рекомендовані для приготування джемів, компотів, варення. Ще однією перевагою даного сорту, за що його люблять садівники, це стійкість до парші та інших видів хвороб яблунь.

Особливістю сорту «Джин» є те, що його деревця невисокі (до 2м) і мають компактну крону, що дозволяє саджати їх досить близько один до одного. Вони стійкі до хвороб і чудово зимують. Це зимовий сорт. Плоди соковиті, кисло-солодкі. При правильному зберіганні вони не втрачають свого смаку до 6 місяців. Чудовий торговий сорт.

Так звані "райські яблуні" найчастіше використовують як декоративні рослини через їх незвичайну красу. Однак ці дерева - чудові запилювачі. Мати таке деревце в своєму саду не завадить. ТМ «Сонцесад» пропонує два таких сорти.

Сорт «Еверест» - декоративне дерево заввишки до 4-6 м. Цвіте в травні. Квітки білі з рожевими смужками по краях пелюсток. Плоди оранжево-червоні.

Крім своїх декоративних якостей сорт «Професор Шпренгер» рясно плодоносить. Плоди мають яскраво-червоний колір і чудовий смак.

Ну і звичайно ж поговоримо про класику, визнані сорти: «Скіфське золото, Чемпіон», «Лігол», «Ред Джонапринц», «Монтуан», «Глостер», «Айдаред». Ви просто зобов'язані купити саджанці яблунь цих сортів.

Саджанці яблуні «Айдаред». Шанувальників цього сорту не злічити. Великі плоди, які зберігаються до кінця літа і мають чудовий смак. Це хороший торговий сорт. Яблука чудово переносять транспортування і мають гарний товарний вигляд.

Ранньозимовий сорт «Скіфське золото» швидко вступає у плодоношення (на 3-4 рік після посадки). Стійкий до хвороб. Плоди рекомендовані для переробки. Особливо смачними з цього сорту виходять сухофрукти.

Досить новий, але дуже перспективний сорт «Ред Джонапринц». Високоврожайний. Плоди мають чудовий смак і соковиту м'якоть. В холодильнику зберігаються до лютого, а в регульованому середовищі - до червня.

На жаль, обсяг статті не дозволяє нам приділити достатньо уваги кожному сорту, але ви завжди можете прочитати про них в розділі Товари ТМ «СонцеСад» або зателефонувати нам за контактними номерами телефонів. Ми відповімо на всі ваші запитання. Купити саджанці яблунь і отримати їх поштою ви можете прямо зараз. Не зволікайте.