Саджанці канадських троянд або Чарівні «канадки» бажають познайомитися

Ви, напевно, здивуєтеся, але незважаючи на те, що саджанці канадських троянд тільки починають з'являтися на українському ринку, красиві і невибагливі у догляді квіти вже давно підкорили світ. Особливо цих чарівних красунь люблять в північних регіонах. Чому? Все дуже просто! Ці троянди витримують морози до - 45С. Їх успішно вирощують навіть на Алясці!

Це одна з причин того, що саджанці цих троянд набирають таку популярність в Україні. З нашими нестабільними погодними умовами і часом дуже суворими зимами - це ідеальний варіант! Але про все по порядку!

Поговоримо про переваги вирощування «канадок» в наших широтах:

1. Як вже згадувалося - це морозостійкість. Рослини навіть можна не вкривати на зиму за умови, що буде присутній сніговий покрив.

2. Другий важливий момент - стійкість до хвороб троянд. Особливо такими поширеними, як чорна плямистість, борошниста роса.

3. Невибагливість в догляді. Втім, якщо кущі регулярно підгодовувати, приміром, гноєм, кущі будуть цвісти пишніше і інтенсивніше. Такі рожеві кущі майже не потрібно обрізати.

4. Такою рясністю цвітіння, як у канадських троянд, можуть похвалитися далеко не всі елітні сорти. Квіти на кущі є завжди, аж до заморозків.

5. Просто величезний асортимент сортів: від класичних до плетистих, з яких можна легко створювати живі огорожі! До речі, на сортах варто зупинитися більш детально:

Вибираючи сорт, визначтеся з тим, що ви зрештою хочете побачити, оскільки сортів безліч. Наприклад, є серед «канадок» малятка не вище 0,5 м: Норі for Humanity, Morden Amorette; а є потужні кущі, які досягають 1,5-2 метри: Аlexander MacKenzie, Jens Munk. Крім того, стебла на кущі можуть бути витонченими і вигнутими (Adelaidе Hoodless, William Baffin), потужними і прямостоячими (Аlexander MacKenzie, George Vancouver, Cuthbert Grant), плетистими (John Davis, John Cabot, Henry Kelsey).

Крім того, форма квіток також сильно варіюється від простих до махрових (від 5 до 40 пелюсток). Вас точно порадує вибір кольору від білосніжного до криваво-червоного, безліч відтінків рожевого, кремового і персикового. Деякі сорти мають дуже сильний густий аромат (Cuthbert Grant, David Thompson та ін).

Правила поведінки з заморськими красунями

1. У перший рік після висадки саджанців, мульчуйте грунт сухою землею або перегноєм, торфом на 15-20 см. Щоб рослина краще прижилася в першу зиму, його краще накрити лапником.

2. Саджанці канадських троянд невибагливі до грунту, але краще при посадці уникати місць із застоєм води і великою кількістю світла.

3. Не висаджуйте саджанці уздовж південних стін: там дуже часто розтає сніг, і різкі перепади температур можуть нашкодити рослині.

4. Не перегодовуйте троянди на зиму, інакше навіть у найстійкіших обмерзнуть верхівки.

Де купити саджанці канадських троянд?

Саме такі саджанці пропонує компанія «СонцеСад». У нашому каталозі величезна кількість сортів. Ми гарантуємо приживлюваність кожного саджанця. Доставка замовлення поштою по Україні абсолютно безкоштовна! Телефонуйте нам! Наші телефони знаходяться в розділі Контакти.