Садіть тільки корисні дерева! Купуйте саджанці груші!

Саджанці груші варто купити безсумнівно! Закладаючи новий сад, оновляючи той, що вже є, не забудьте ні в якому разі про це чудове деревце. Його плоди мають не тільки чудові смакові характеристики (соковиті, солодкі, тануть у роті), але і мають корисні властивості, містять багато біологічно-активних речовин. Про це ми зараз і поговоримо.

Мова піде про найбагатші на біоактивні речовини сорти: Весільна, Провінціалка, Пектораль, Листопадова. Саджанці цих груш реалізуємо самі, тому впевнені в тому, про що говоримо.

На фото зображена груша Весільна (з червоною м'якоттю) - супермодна, суперсмачна, з рекордним вмістом біологічно активних речовин.

Груша - плодове дерево, про всі плюси якого багато хто з нас навіть не здогадується.

Хоча про його корисні властивості відомо здавна. Пора заповнити прогалини. Отже, біоактивні речовини, які містять ці смачні плоди: цукри (глюкоза, фруктоза, сахароза), вітаміни (А, В1, В2, С, Е, Р, РР), фолієва кислота, катехіни, пектини, дубильні речовини, клітковина, мінеральні солі йоду, марганцю, заліза, кобальту, міді, молібдену, кальцію і калію, цинку та ін.

Цукри становлять 20% плоду, але найбільше фруктози, не вимагає для засвоєння інсуліну. Тому фрукт є повноцінним продуктом дієтичного раціону людей, хворих на діабет або тих, що страждають ожирінням.

Кількість вітамінів - біоактивних речовин, здатних підвищити захист організму протистояти інфекціям - також вражає.

Дуже важлива роль належить речовині з Р-вітамінною активністю, адже для неї характерні капілярозміцнювальна та противосклеротична дія.

Іони калію живлять серцевий м'яз, беруть участь у нервово-м'язовому збудженні, відповідають за відновлення клітин, виводять зайву воду з організму. Тому без фрукта не обійтися при безсонні, нервовому збудженні, м'язовій напрузі, головному болі, порушеннях цілісності тканин (рани, екзема...).

Великий вміст цинку подарує вам здорову шкіру, хорошу пам'ять. Допоможе здійснити профілактику ревматизму, поліартриту і навіть епілепсії та шизофренії. До речі, вітамін А (захисник клітин організму від появи ракових наростей) без цинку нікуди, не засвоюється і все на цьому.

Залізо сприяє створенню нових кров'яних клітин. Глікозид арбутин - протизапальної, дезинфікуючої, сечогінної дії. Обмін речовин активують, а діяльність печінки і нирок стимулюють органічні кислоти.

З'єднання дубильних речовин і пектину захищає від шкідливих впливів слизову оболонку шлунку і кишечника...

Підсумуємо. Коли ж треба їсти ці плоди? Вживайте в їжу груші, якщо...

... у вас депресія або поганий настрій;

... потрібно підняти тонус і відновити сили після розумових або фізичних навантажень;

... необхідно знизити температуру тіла;

... у вас є порушення функціонування підшлункової залози;

... є необхідність нормалізувати роботу нирок і печінки;

... вам потрібен сечогінний засіб, яке відмінно виводить пісок і каміння з нирок;

... у вас цукровий діабет;

... у вас простатит;

... необхідно нормалізувати серцеві ритми;

... хочете позбавитися від зайвої ваги;

... ну і, звичайно ж, якщо просто хочете насолодитися їх неймовірним смаком.

Цей продукт не тільки їсти можна, але і використовувати для поліпшення шкіри. Грушеві маски звужують пори і повертають шкірі еластичність.

Про користь груш можна говорити годинами без зупинок і повністю розповісти не встигнеш. Та й навіщо? Думаємо, і того, що ви зараз дізналися, достатньо, щоб купити саджанці груші. Купуйте, садіть і поповнюйте корисні запаси свого організму і своїх близьких!