Як непогано заробити? Купити саджанці фундука в Україні!

Купити саджанці фундука в Україні для подальшої реалізації плодів - прекрасна бізнес-ідея. Промислові масштаби культивування дозволяють досягти відмінної рентабельності. Вкладення при цьому не особливо великі. Як результат: з мінімальними витратами максимальні доходи.

Чому варто закласти сад з фундука?

Фундук (садова ліщина, лісовий горіх) - невибаглива рослина. Буде чудово рости в різних місцях і при різних умовах. На верхівці пагорба або на його схилі, на горі, передгір'ї, в низині або балці, на сонячній лісовій галявині або в непрохідних затінених нетрях... Кожному місцю посадки буде радіти і добре плодоносити де завгодно. Посадіть саджанці фундука на поганому ґрунті, незручному для зростання, малоплодородному, еродованому, а він все одно скаже «спасибі» значним урожаєм.

Не вимагає трудомісткого постійного догляду. Рясний полив при посадці і через 5-7 днів. Неглибоке розпушування пристовбурних кіл в перші три роки і підтримка нормального стану мульчувального шару. Далі - дернення або все те ж мульчування.

Міжряддя можна з успіхом використовувати для посадки овочів, суниці, аґрусу чи смородини.

Особливі добрива кущу не потрібні, до хвороб і впливу шкідників не схильний. Можна хіба що провести профілактику від горіхового вусаня, щоб бути спокійним.

І вже на 4-5 році життя фундук почне плодоносити, а на 5-6 дасть промисловий урожай. З 1 га можна зібрати 10-60 ц горіхів, а якщо трошки постаратися, то і всі 100 ц.

Садова ліщина добре підходить для усіх кліматичних умов України. Її з однаковим успіхом можна культивувати як на Півдні, в Криму, так і на Заході, Сході та в інших регіонах нашої країни.

Плоди горіха користуються надзвичайним попитом цілий рік. Їх купують для:

- приготування страв, десертів (цукерки і шоколадки, торти і тістечка, морозиво і креми... ), лікерів, салатів, закусок і соусів, а також приправ. Фундук цінний не тільки смаковими якостями, але і є чудовим джерелом енергії для людського організму;

- лікування недокрів'я, виснаження, порушень обміну речовин. Цей горіх містить речовини з властивостями зміцнення імунітету, очищення крові, виведення шлаків і токсинів, перешкоди появі і зростанню пухлин, поліпшення роботи нервової системи і головного мозку.

Цілюще навіть листя садової ліщини. Його настій можна використовувати як сечогінний засіб, препарат, що зміцнює організм, і навіть ліки для печінки, кишечника та шлунку. Це також візьміть на замітку при організації власного бізнесу.

Низька конкуренція на українському ринку - ще одна, може навіть найважливіша причина, чому ж вирощуванням лісового горіха варто зайнятися. Більшість горіхів, які ми можемо купити в магазині, на базарі чи в інших місцях - привізні, переважно турецькі. Там їх закуповують за низькими (далі нікуди) цінами і перепродують у нас втричі дорожче. Адже всім треба заплатити: виробнику, реалізатору, перевізнику тощо. Так і самим при цьому добре заробити.

У вас є варіант набагато розумніший і цікавіший - купити саджанці фундука в Україні, закласти сад і кожен сезон заробляти на продажу великої кількості своїх плодів. Багато статтей витрат, у порівнянні з попередньою ситуацією, скорочуються, деякі взагалі зникають. До того ж ви запропонуєте покупцеві ту ціну, яка йому значно більше підійде ніж «турецька».

Купити саджанці з фундука в Україні можна у ТМ «СонцеСад». Тут реалізують європейські сорти, акліматизовані до наших умов і з великими обсягами плодоношення:

Барселонський

Косфорд

Галле

Варшавський червонолистий

Пщинский червонолистий

Сегорб

Каталонський

Почніть будувати свій агробізнес з «СонцеСаду». Заходьте сюди: http://soncesad.ub.ua/. Замовляйте саджанці і виробляйте фундук, добре заробляючи на цьому.